O produktech

Framesi

Framesi je jedna z pěti nejsilnějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě. Mezi hodnoty, které tato italská značka již přes 70 let ctí, patří kreativita, kvalita a styl. Obzvlášť silnou pozici Framesi zastává ve vývoji a výrobě vlasových barev a produktů pro profesionální užití v kadeřnických salonech. Kromě toho nabízí širokou řadu výrobků pro regeneraci, ošetření a mytí vlasů a také pro jejich styling.

Spolupráce s vyhlášenými italskými a americkými vědeckými instituty zaručuje, že produkty značky Framesi jsou sestaveny dle nejnovějších technologií a obsahují nejmodernější aktivní látky, proto si každý najde opravdu to pravé, co pro své vlasy a vlasovou pokožku potřebuje. Pečlivý výběr látek a široké spektrum kontrol při procesu výroby zaručují tu nejvyšší kvalitu.

 

KHADI

Prastaré rituály péče o krásu ožívají...Kosmetika Khadi vychází z odborně sestavených ajurvédských receptur starých několik tisíc let - zároveň však podle přísných současných standardů přírodní certifikace BDIH. Unikátní složení obsahuje z 20 % čerstvé ajurvédské byliny, vysoce kvalitní oleje a éterické oleje.

Všechny šampony i kondicionér Khadi jsou kompromisní Non-Toxic a velmi oblíbené v low-poo komunitě. Jsou požehnáním pro jemné vlny, které na metodě složitě hledají tvar, a terapeutem pro Curly Girls s problematickou pokožkou hlavy.

Malibu C

Malibu C je revolučním řešením pro každý typ vlasů a pokožky hlavy. Ty přicházejí do pravidelného kontaktu s vodou obsahující minerály, které zůstávají na vlasech a ty pak trpí nedostatkem lesku a nežádoucím odstínem barvy. Na vlasech také zůstávají zbytky stylingu a silikonů z různých nekvalitních vlasových produktů, které prakticky znemožní kvalitní, rovnoměrné a hlavně trvalejší barvení. To vše je možné z vlasů odstranit pomocí Malibu C a dopřát jim tak detox, který rády pravidelně dopřáváme našemu tělu, ale na vlasy v tomto ohledu zapomínáme. Vlasy jsou po tomto detoxu jako znovuzrozené, zbavené starých nánosů. Na takových vlasech barva drží rovnoměrně a také podstatně déle. 

CUT 'n STYLE

NAVŠTIVTE NÁS

K Roklím 661, 253 03 Chýně 

ZAVOLEJTE NÁM

+420 774 127 943

NAPIŠTE NÁM

MischaArt.cz@gmail.com

Otevírací doba

PONDĚLÍ - ÚTERÝ

8:00 - 20:00Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!