O produktech

Framesi

Framesi je jedna z pěti nejsilnějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě. Mezi hodnoty, které tato italská značka již přes 70 let ctí, patří kreativita, kvalita a styl. Obzvlášť silnou pozici Framesi zastává ve vývoji a výrobě vlasových barev a produktů pro profesionální užití v kadeřnických salonech. Kromě toho nabízí širokou řadu výrobků pro regeneraci, ošetření a mytí vlasů a také pro jejich styling.

Spolupráce s vyhlášenými italskými a americkými vědeckými instituty zaručuje, že produkty značky Framesi jsou sestaveny dle nejnovějších technologií a obsahují nejmodernější aktivní látky, proto si každý najde opravdu to pravé, co pro své vlasy a vlasovou pokožku potřebuje. Pečlivý výběr látek a široké spektrum kontrol při procesu výroby zaručují tu nejvyšší kvalitu.

 

Kapyderm

Stěžejním produktem značky Laboratorios Kapyderm je organická rašelina. Ta si v kombinaci s dalšími produkty dokáže efektivně a přesto šetrně poradit s problematikou vlasů a vlasové pokožky, jako je nadměrné padání vlasů různých příčin (alopecie), lupovitost, seboroická dermatitida, mastné vlasy, lupénka, dehydratace vlasové pokožky a vlasů, šupinatění pokožky, křehké a lámavé vlasy či vlasy s narušenou strukturou. Za hodinu a půl bude Vaše pokožka dokonale čistá a maximálně vyživená. To vše zvládáme bez použití kortikoidů nebo silikonů.  

Malibu C

Malibu C je revolučním řešením pro každý typ vlasů a pokožky hlavy. Ty přicházejí do pravidelného kontaktu s vodou obsahující minerály, které zůstávají na vlasech a ty pak trpí nedostatkem lesku a nežádoucím odstínem barvy. Na vlasech také zůstávají zbytky stylingu a silikonů z různých nekvalitních vlasových produktů, které prakticky znemožní kvalitní, rovnoměrné a hlavně trvalejší barvení. To vše je možné z vlasů odstranit pomocí Malibu C a dopřát jim tak detox, který rády pravidelně dopřáváme našemu tělu, ale na vlasy v tomto ohledu zapomínáme. Vlasy jsou po tomto detoxu jako znovuzrozené, zbavené starých nánosů. Na takových vlasech barva drží rovnoměrně a také podstatně déle. 

CS Studio

NAVŠTIVTE NÁS

Točivá 576, 253 01 Chýně 

ZAVOLEJTE NÁM

+420 774 127 943

NAPIŠTE NÁM

MischaArt.cz@gmail.com

Otevírací doba

PONDĚLÍ - PÁTEK

8:30 - 20:00Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!