Trichologie


Trichologie je vědní obor zabývající se studiem vlasové pokožky a vlasů, jejich přirozenou čistotou hygienou a komplexní péčí o ně. Vznikla propojením oblasti dermatologie, kosmetologie, biologie a genetiky. Dokáže odpovědět a pomoci v otázkách problematiky vlasové pokožky a vlasů a snaze o zlepšení a udržení kvality jejich stavu.

Tricholog se věnuje terapii onemocnění vlasové pokožky se zaměřením na různé anomálie včetně péče o vlasové cibulky. Je schopen na základě vyšetření, diagnostikovat skutečnou příčinu vašich obtíží a poskytnout řešení, pomocí vhodného terapeutického postupu ošetření a přípravků ke zlepšení stavu vlasů a vlasové pokožky.

​Tricholog řeší problematiku vlasů a vlasové pokožky jako je nadměrné padání vlasů různých příčin (alopecie), lupovitost, seboroická dermatitida, mastné vlasy, lupénka, dehydratace vlasové pokožky a vlasů, šupinatění pokožky, křehké a lámavé vlasy či vlasy s narušenou strukturou.

Trichologické vyšetření

Trichologické vyšetření

Diagnóza vlasové pokožky pomocí speciální vlasové kamery. Mikrokamera 250x zvětší vlas, diagnostikuje s její pomocí Váš problém. Na základě trichologického vyšetření Vám poradím nejlepší řešení a pokud to bude potřeba, budete moci absolvovat Rašelinovou proceduru

600 Kč

Rašelinová procedura

Kúra s použitím Organické rašeliny je vhodná zejména proti seboroické dermatitidě, lupovitosti, lupence ve vlasech a jakýchkoliv dalších problémech s vlasovou pokožkou. Za hodinu a půl bude Vaše pokožka dokonale čistá a maximálně vyživená. To vše zvládáme bez použití kortikoidů nebo silikonů.  

1 600 Kč

CS Studio

NAVŠTIVTE NÁS

Točivá 576, 253 01 Chýně 

ZAVOLEJTE NÁM

+420 774 127 943

NAPIŠTE NÁM

MischaArt.cz@gmail.com

Otevírací doba

PONDĚLÍ - PÁTEK

8:30 - 20:00Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!